Послуги візажиста

Візажист розкриє вашу сутність і підкреслить вашу індивідуальність

Інформація
Про Послуги візажиста

Бездоганний макіяж для жінки, один з важливих етапів на шляху до успіху. Перетворюючись, ви міняєте себе зсередини. Правильне використання декоративної косметики в поєднанні з вашою природною красою викличуть захоплення не тільки у навколишніх людей, але і у вас самих.

Умілий макіяж здатен перетворити навіть звичайну дівчину на справжню красуню. І скільки б не повторювали, що зовнішність – не головне, проте ніхто не стане заперечувати, що представниця прекрасної статі, котра володіє секретами візажу, має неабиякі переваги серед інших жінок у сучасному світі. Нанести на обличчя декоративну косметику здатна будь-яка жінка, але зробити це не просто красиво, а так, щоб приховати недоліки і підкреслити переваги, підібрати оригінальний макіяж на всі випадки життя може лише хороший візажист. Головне моє завдання – не лише створити певний образ, але й розкрити вашу сутність і підкреслити вашу індивідуальність.

Пропоную такі послуги:

вечірній та денний макіяж
весільний ультрастійкий макіяж (наречена, подружки нареченої, родичі)
– коктейльний (випускні вечори)
– діловий
– дитячий
– віковий
– чоловічий грим
макіяж для фото та відеозйомок
– корекція брів
– фарбування брів та вій
– декорування макіяжу стразами
– нарощення вій пучкових та суцільних
– допомога, консультації у підборі косметики

Макіяж виконується на професійній косметиці відомих брендів: Atelier, Kryolan, MAC, Cinecitta, StarGazer.

Мар’яна Ваврук
Ваш візажист-стиліст
Мар’яна Ваврук – візажист-стиліст
Мар’яна Ваврук – візажист-стиліст, лауреат Чемпіонату Західної України "Золотий лев-2012", срібний призер Чемпіонату Західної України "Золотий лев-2013", учасник багатьох семінарів і майстер-класів по макіяжу, викладач візажу і засновник навчального центру "MAKE UP STUDIO by Maryana Vavruk"

Адреса
Make Up Studio

ТК "Шувар"
м. Львів
пр. Червоної Калини, 36
3-й поверх, офіс 302

Телефон: